Apie TopDogStraipsniaiTeikiamos paslaugosProduktaiFotogalerijaKontaktai
Naujienos
Straipsniai
2013 03 30   Sveikiname Jus su Šv. Velykom!

Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

2012 06 17   Akcija

Kitą savaitę (Birželio 18-24 dienomis) atėjus pas mus ir pasakius slaptą žodį ''Vasara'' gausite 20% nuolaidą visoms prekėms!

2012 02 11   Nuotraukų konkursas "Gražiausia akimirka"

Skelbiamas nuotraukų konkursas - "Gražiausia akimirka"! Siūskite pačią gražiausią savo augintinio nuotrauką ir laimėkite nemokamą augintinio grožio procedūrą.

2012 01 01   Nuolaida su Daily Card kortele

Nuo šiol mūsų salone taikoma 10% nuolaida paslaugoms su Daily Card nuolaidų kortele.
www.dailycard.lt

Naujienlaiškių prenumerata
Naujienų prenumerata – tai puiki galimybė operatyviai gauti TopDog.lt naujienas. Norint gauti šią informaciją. Žemiau esančiame laukelyje įrašykite Jūsų teisingą el. pašto adresą ir paspauskite mygtuką "Užsakyti".
Užsakyti
© 2008-2014 "TopDog",
Sprendimas: Dreamsite
2013 03 29   Šunys rekordininkai

Gineso rekordų knyga – kasmet išleidžiamas pasaulio rekordų žinynas, kuriame galime rasti ne tik žmonių pasiekimų, bet ir gyvūnų. Šunys ne išimtis. Airių alaus daryklos Guinness užsakymu pirmą kartą ši knyga buvo išleista 1955 m.

skaityti plačiau ...
2012 03 22   Esate alergiškas šunims arba katėms?


Naminių gyvūnų dėka gyvename ilgiau bei sveikiau. Tai ypač taikytina garbaus amžiaus bei vienišą gyvenimo būdą pasirinkusiems žmonėms. Naminiai gyvūnai yra puikūs bei ištikimi draugai, kurie visada pasirengę mums padėti. Tačiau kartais šie santykiai būna apsunkinami arba iš vis gali nutrūkti, kai vienam iš šeimos narių išsivysto alergija.


skaityti plačiau ...
2012 01 01   Šunų mokymo gudrybės-kaip išmokyti savo augintinį ateiti kiekvieną kartą šaukiant.

Jūs vis bandote pašaukti savo augintinį? Jis ignoruoja jus? Jūs bandote dar kartą ,bet tik nusivyliate? Nesvarbu, kiek jį bešauktumėte, jis atrodo nereaguoja? Yra paprastos šunų mokymo gudrybės, kaip išmokyti jūsų augintinį ateiti kekvieną kartą jį kviečiant.

skaityti plačiau ...