Apie TopDogStraipsniaiTeikiamos paslaugosProduktaiFotogalerijaKontaktai
Naujienos
Straipsniai
2013 03 30   Sveikiname Jus su Šv. Velykom!

Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

2012 06 17   Akcija

Kitą savaitę (Birželio 18-24 dienomis) atėjus pas mus ir pasakius slaptą žodį ''Vasara'' gausite 20% nuolaidą visoms prekėms!

2012 02 11   Nuotraukų konkursas "Gražiausia akimirka"

Skelbiamas nuotraukų konkursas - "Gražiausia akimirka"! Siūskite pačią gražiausią savo augintinio nuotrauką ir laimėkite nemokamą augintinio grožio procedūrą.

2012 01 01   Nuolaida su Daily Card kortele

Nuo šiol mūsų salone taikoma 10% nuolaida paslaugoms su Daily Card nuolaidų kortele.
www.dailycard.lt

Naujienlaiškių prenumerata
Naujienų prenumerata – tai puiki galimybė operatyviai gauti TopDog.lt naujienas. Norint gauti šią informaciją. Žemiau esančiame laukelyje įrašykite Jūsų teisingą el. pašto adresą ir paspauskite mygtuką "Užsakyti".
Užsakyti
© 2008-2014 "TopDog",
Sprendimas: Dreamsite
2012 01 01   Šunų mokymo gudrybės-kaip išmokyti savo augintinį ateiti kiekvieną kartą šaukiant.
Jūs vis bandote pašaukti savo augintinį? Jis ignoruoja jus? Jūs bandote dar kartą ,bet tik nusivyliate? Nesvarbu, kiek jį bešauktumėte, jis atrodo nereaguoja? Yra paprastos šunų mokymo gudrybės, kaip išmokyti  jūsų augintinį ateiti kekvieną kartą jį kviečiant.Pirmiausia, svarbu suprasti, kad jus šuo ignoruoja, nes jūsų nesuprantra. Galbūt jau bandėte mokyti savo šunį šios komandos ankščiau ir dabar gali būti, kad tai, ką augintinis galvoja, ko iš jo norite, skiriasi nuo to, ko jūs iš tikrųjų norite.Jūsų augintinio noras įtikti šeimininkui yra lengviausias būdas mokyti savo šunį. Dresiruokite po kelias minutes kiekvieną dieną žaidimo forma. Sudominkite savo augintinį ir jis komandas išmoks greičiau. Be to, tai puikus būdas stiprinti ryšį su savo šuniu.Naudokite maistą kaip paskatinimą, tai viena iš šunų mokymo gudrybių. Naudokite mažas užkandas kaip atlygį, kai jūsų šuo atlieka kažką teisingai, ir  tuo pačiu pagyrkite jį. Kai žiūrit televizorių, ar bet kur kitur namuose, duokit komanda "pas mane" ir suteikit jam priežastį ją įvykdyti. Naudokite, tik ramų balsą.Mokykite savo augintinį nuosekliai ir būkite kantrūs. Mokykite kekvieną dieną, keiskite atlygį, ir netrukus jūsų šuo laimingai paklus į jūsų  komandas.Garsai,tai irgi viena iš šunų mokymo gudrybių, mokinant šunį ateiti pas jus, panaudokite juos.

grįžti