Apie TopDogStraipsniaiTeikiamos paslaugosProduktaiFotogalerijaKontaktai
Naujienos
Straipsniai
2013 03 30   Sveikiname Jus su Šv. Velykom!

Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

2012 06 17   Akcija

Kitą savaitę (Birželio 18-24 dienomis) atėjus pas mus ir pasakius slaptą žodį ''Vasara'' gausite 20% nuolaidą visoms prekėms!

2012 02 11   Nuotraukų konkursas "Gražiausia akimirka"

Skelbiamas nuotraukų konkursas - "Gražiausia akimirka"! Siūskite pačią gražiausią savo augintinio nuotrauką ir laimėkite nemokamą augintinio grožio procedūrą.

2012 01 01   Nuolaida su Daily Card kortele

Nuo šiol mūsų salone taikoma 10% nuolaida paslaugoms su Daily Card nuolaidų kortele.
www.dailycard.lt

Naujienlaiškių prenumerata
Naujienų prenumerata – tai puiki galimybė operatyviai gauti TopDog.lt naujienas. Norint gauti šią informaciją. Žemiau esančiame laukelyje įrašykite Jūsų teisingą el. pašto adresą ir paspauskite mygtuką "Užsakyti".
Užsakyti
© 2008-2014 "TopDog",
Sprendimas: Dreamsite
2012 03 22   Esate alergiškas šunims arba katėms?
suo.jpgNaminių gyvūnų dėka gyvename ilgiau bei sveikiau. Tai ypač taikytina garbaus amžiaus bei vienišą gyvenimo būdą pasirinkusiems žmonėms. Naminiai gyvūnai yra puikūs bei ištikimi draugai, kurie visada pasirengę mums padėti. Tačiau kartais šie santykiai būna apsunkinami arba iš vis gali nutrūkti, kai vienam iš šeimos narių išsivysto alergija.Remiantis tyrimais, vidutiniškai 15 % žmonijos kenčia nuo šunų ar kačių sukeliamos alergijos. Trečdalis katėms alergiškų žmonių nusprendžia ir toliau namuose laikyti šį augintinį, nepaisant pasireiškiančių alerginių reakcijų. Kai kurie iš jų laimingai gyvena su gyvūnu metus ar du, kol prasideda šie negalavimai.Kartais pakartotini alergijos paūmėjimai sukelia ilgai trunkančių padarinių sveikatai, ypač vaikams, kuriems šie paūmėjimai gali sąlygoti ilgalaikius plaučių pažeidimus. Tai reikia kruopščiai ir nuodugniai aptarti su gydytoju. Vienas iš būdų, kaip gyventi laimingai su gyvūnu, kuriam esate alergiški – stengtis kuo mažiau su juo būti vienoje aplinkoje. Taigi, jeigu įmanoma, derėtų laikyti gyvūną lauke.Esant nesunkioms alergijos apraiškoms, alergiškas žmogus gali harmoningai gyventi drauge su augintiniu, tačiau tam reikia įdėti pastangų. Negalima augintinio leisti į nuo alergijos kenčiančio asmens miegamąjį ar lovą. Neleiskite gyvūnui lipti ant namuose esančių minkštų baldų, nes ant jų gali patekti gyvūno odos gabalėlių. Naudokite oro valytuvus, kad pašalintumėte ore esančias augintinio pleiskanas. Išneškite kilimus ir juos pakeiskite, jeigu įmanoma, medinėmis grindimis. Reguliariai šiltu vandeniu plaukite kilimėlius. Augintinių odos dariniams surinkti naudokite dulkių siurblį su HEPA filtru. Alergiški žmonės privalo plauti veidą ir rankas po kiekvieno kontakto su gyvūnu. Kartą per savaitę gyvūnėlį galima maudyti specialiais šampūnais, kurie pašalina pleiskanas.Jei nepadeda ankščiau minėti metodai, antihistaminai ir vaistai nuo slogos, alergiškas asmuo turi kreiptis pagalbos į alergologą. Gydymo metu taikomą imunoterapiją galima traktuoti kaip skiepus nuo alergijos. Atliekant reguliarias injekcijas, imunoterapija padeda organizmui išvystyti natūralų atsparumą alergijai.Naudodamiesi minėtais metodais galėsite sveikai ir ilgai gyventi drauge savo augintiniu!


grįžti