Apie TopDogStraipsniaiTeikiamos paslaugosProduktaiFotogalerijaKontaktai
Naujienos
Straipsniai
2013 03 30   Sveikiname Jus su Šv. Velykom!

Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

2012 06 17   Akcija

Kitą savaitę (Birželio 18-24 dienomis) atėjus pas mus ir pasakius slaptą žodį ''Vasara'' gausite 20% nuolaidą visoms prekėms!

2012 02 11   Nuotraukų konkursas "Gražiausia akimirka"

Skelbiamas nuotraukų konkursas - "Gražiausia akimirka"! Siūskite pačią gražiausią savo augintinio nuotrauką ir laimėkite nemokamą augintinio grožio procedūrą.

2012 01 01   Nuolaida su Daily Card kortele

Nuo šiol mūsų salone taikoma 10% nuolaida paslaugoms su Daily Card nuolaidų kortele.
www.dailycard.lt

Naujienlaiškių prenumerata
Naujienų prenumerata – tai puiki galimybė operatyviai gauti TopDog.lt naujienas. Norint gauti šią informaciją. Žemiau esančiame laukelyje įrašykite Jūsų teisingą el. pašto adresą ir paspauskite mygtuką "Užsakyti".
Užsakyti
© 2008-2014 "TopDog",
Sprendimas: Dreamsite
2013 03 29   Šunys rekordininkai
Sunu rekordai.jpg

Gineso rekordų knyga - kasmet išleidžiamas pasaulio rekordų žinynas, kuriame galime rasti ne tik žmonių pasiekimų, bet ir gyvūnų. Šunys ne išimtis. Airių alaus daryklos Guinness užsakymu pirmą kartą ši knyga buvo išleista 1955 m. Šiandien už Gineso rekordų knygą didesnį tiražą turi tik Biblija. Ji leidžiama daugiau kaip 23 kalbomis, daugiau kaip 100 pasaulio šalių. Greičiausiai neelektrinį automobilio langą atidarėborderkolių veislės šuo vardu Striker, kurį dresavo jo šeimininkas Francis V. iš Vengrijos. Tam jam prireikė 11,34 sekundžių. 


Didžiausio ūgio šunelio rekordas atiteko Vokiečių dogui vardu Gibson, kurio savininkas Sandy Hall iš JAV. Matavimo dieną jo ūgis siekė 1,07m. 


Mažiausio ūgio šuneliu pripažintas ilgaplaukis čichuachua vardu Danka Kordak Slovakia, kurio savininkas Igor Kvetko iš Slovakijos. Matavimo dieną jo aukštis siekė 13,8 cm, o ilgis 18,8 cm. 


Trumpiausiu šuneliu pripažinta čichuachua veislės kalytė vardu Heaven Sent Brandy, kurios savininkas Paulette Keller iš JAV. Matavimo dieną jo ilgis nuo nosies iki uodegos galiuko siekė 15,2 cm. 


Aukščiausio šuolis yra 1,67 m., kuris priklauso greihaundui Cinderella May A Holly Grey, savininkai Katehleen Conroy ir Kate Long iš JAV. Šunį dresavo Lourdes Edlin ir Sally Roth. Rekordas užfiksuotas šunų parodoje JAV. 


Didžiausia šunelių vada užfiksuota 2004 m. Neapolio mastifų veislės kalytė Tia Anglijoje atsivedė 24 šunelius. Jos savininkai Damian Ward ir Anne Kellegher.  


Seniausias pasaulio šuo vardu Bluey gyvenęs Australijoje mirė 1939 m. sulaukęs 29 metų 5 mėnesių. Jo savininkas L. Hall. Šunys vidutiniškai gyvena 12-15 metų. 


Ilgiausias tunelis, kurį yra įveikęs šuo, buvo suformuotas iš 222 vieno šalia kito sustojusių ir kojas praskėtusių žmonių. Rekordas užfiksuotas Anglijoje, šunų dresūros šventės metu. 


Daugiausia teniso kamuoliukų į burną sutalpino auksaspalvis retriveris vardu Angie, kurio savininkai Miller'ių šeima. Šuniui pavyko vienu metu sėkmingai sutalpinti ir išlaikyti penkis įprasto dydžio teniso kamuoliukus. Rekordas užfiksuotas JAV. 


Šaltinis: Guinness World Records Book 


www.bone.lt


grįžti